Master (7.x-2.0-beta3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Settings
af: Verstellings

en: Back
af: Terug

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Master
af: Meester
