Master (7.x-2.0-beta3) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Back
da: Tilbage

en: Label
da: Etiket

en: Modules
da: Moduler

en: Folder
da: Mappe

en: Key
da: Nøgle

en: Scope
da: Dækning

en: Current value
da: Aktuel værdi

en: Required modules
da: Påkrævede moduler
