Master (7.x-2.0-beta3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Description
eo: Priskribo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Modules
eo: Moduloj

en: status
eo: stato

en: Features
eo: Ecoj
