Master (7.x-2.0-beta3) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Description
eu: Azalpena

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Back
eu: Itzuli

en: Label
eu: Etiketa

en: Modules
eu: Moduluak

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: status
eu: egoera

en: Key
eu: Giltza

en: Required modules
eu: Beharrezko moduluak
