Master (7.x-2.0-beta3) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Back
fil: Bumalik

en: Modules
fil: Mga modulo

en: n/a
fil: hindi naaangkop

en: status
fil: katayuan

en: Key
fil: Susi
