Master (7.x-2.0-beta3) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Status
fr: État

en: Settings
fr: Paramètres

en: Back
fr: Précédent

en: Label
fr: Libellé

en: status
fr: statut

en: Folder
fr: Répertoire

en: Key
fr: Clef

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Scope
fr: Étendue

en: Required modules
fr: Modules requis

en: Master
fr: Principal
