Master (7.x-2.0-beta3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: status
gu: સ્થિતિ

en: Key
gu: ચાવી

en: Required modules
gu: જરૂરી મોડ્યુલો
