Master (7.x-2.0-beta3) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Status
he: מצב

en: Description
he: תיאור

en: Settings
he: הגדרות

en: Back
he: אחורה

en: Label
he: תווית

en: Modules
he: רכיבים

en: n/a
he: -ללא-

en: status
he: מצב

en: Folder
he: תיקיה

en: Key
he: מפתח

en: Features
he: פיצ'רים

en: Required modules
he: מודולים נדרשים

en: Master
he: מאסטר

en: Uninstall modules
he: הסרת מודול
