Master (7.x-2.0-beta3) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Description
hu: Leírás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Back
hu: Vissza

en: Label
hu: Címke

en: Modules
hu: Modulok

en: n/a
hu: n. a.

en: status
hu: állapot

en: Folder
hu: Mappa

en: Key
hu: Kulcs

en: Features
hu: Jellemzők

en: Scope
hu: Hatókör

en: Current value
hu: Jelenlegi érték

en: Required modules
hu: Szükséges modulok

en: Master
hu: Mester
