Master (7.x-2.0-beta3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Modules
kk: Модульдер

en: n/a
kk: жоқ

en: status
kk: статусы
