Master (7.x-2.0-beta3) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: n/a
km: គ្មាន

en: status
km: ស្ថានភាព

en: Key
km: សំខាន់

en: Required modules
km: ម៉ូឌុល​ដែលទាមទារ
