Master (7.x-2.0-beta3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Settings
nl: Instellingen

en: Back
nl: Terug

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Folder
nl: Map

en: Key
nl: Sleutel

en: Scope
nl: Bereik

en: Required modules
nl: Vereiste modules

en: Scopes
nl: Bereiken

en: Uninstall modules
nl: Modules deïnstalleren
