Master (7.x-2.0-beta3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: status
pa: ਹਾਲਤ
