Master (7.x-2.0-beta3) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Description
pt: Descrição

en: Settings
pt: Definições

en: Back
pt: Para trás

en: Label
pt: Etiqueta

en: Modules
pt: Módulos

en: n/a
pt: não disponível

en: Key
pt: Chave

en: Required modules
pt: Módulos necessários

en: Master
pt: Principal
