Master (7.x-2.0-beta3) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Description
ru: Описание

en: Settings
ru: Настройки

en: Back
ru: Назад

en: Label
ru: Метка

en: Modules
ru: Модули

en: n/a
ru: н/д

en: status
ru: статус

en: Folder
ru: Папка

en: Key
ru: Ключ

en: Features
ru: Особенности

en: Scope
ru: Ограничение

en: Required modules
ru: Обязательные модули

en: Master
ru: Основной

en: Uninstall modules
ru: Удалить модули
