Master (7.x-2.0-beta3) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Description
sl: Opis

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Modules
sl: Moduli

en: n/a
sl: n/d

en: status
sl: stanje

en: Key
sl: Ključ
