Master (7.x-2.0-beta3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Modules
ta: மாட்யூல்கள்

en: status
ta: நிலை

en: Key
ta: சாவி

en: Required modules
ta: தேவையான மாட்யூல்ஸ்
