Master (7.x-2.0-beta3) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Back
th: กลับ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Modules
th: โมดูล

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: status
th: สถานะ

en: Key
th: คีย์

en: Required modules
th: โมดูลที่จำเป็น
