Master (7.x-2.0-beta3) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Description
tr: Açıklama

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Back
tr: Geri

en: Label
tr: Etiket

en: Modules
tr: Modüller

en: status
tr: durum

en: Folder
tr: Klasör

en: Key
tr: Anahtar

en: Features
tr: Özellikler

en: Required modules
tr: Gerekli eklentiler

en: Master
tr: Ana (master)
