Master (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Description
ar: الوصف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Back
ar: رجوع

en: Label
ar: التسمية

en: Modules
ar: الوحدات

en: n/a
ar: غير متوفر

en: status
ar: الحالة

en: Key
ar: المفتاح

en: Features
ar: الخصائص

en: Required modules
ar: الوحدات المطلوبة

en: Master
ar: الرئيسي
