Master (7.x-2.0-beta2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: status
bo: གནས་སྟངས

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
