Master (7.x-2.0-beta3) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Description
ca: Descripció

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Back
ca: Enrere

en: Label
ca: Etiqueta

en: Modules
ca: Mòduls

en: n/a
ca: n/d

en: status
ca: estat

en: Key
ca: Clau

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Scope
ca: Àmbit

en: Required modules
ca: Mòduls necessaris

en: Master
ca: Mestre
