Master (7.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Status
et: Olek

en: Description
et: Kirjeldus

en: Settings
et: Seaded

en: Back
et: Tagasi

en: Label
et: Nimetus

en: Modules
et: Moodulid

en: n/a
et: puudub

en: status
et: olek

en: Folder
et: Kaust

en: Key
et: Võti

en: Features
et: Omadused

en: Scope
et: Ulatus

en: Required modules
et: Vajalikud moodulid

en: Master
et: Peamine
