Master (7.x-2.0-beta2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: status
hy: կարգավիճակը

en: Required modules
hy: Պահանջվող մոդուլներ
