Master (7.x-2.0-beta2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Back
id: Kembali

en: Modules
id: Modul

en: n/a
id: t/t

en: Key
id: Kunci

en: Features
id: Fitur

en: Scope
id: Lingkup

en: Required modules
id: Modul yang dibutuhkan

en: Uninstall modules
id: Uninstall modul
