Master (7.x-2.0-beta3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Description
lt: Aprašymas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Back
lt: Atgal

en: Label
lt: Etiketė

en: Modules
lt: Moduliai

en: n/a
lt: n/d

en: status
lt: būsena

en: Folder
lt: Katalogas

en: Key
lt: Raktas

en: Features
lt: Savybės

en: Required modules
lt: Būtini moduliai
