Master (7.x-2.0-beta3) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Description
ml: വിവരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Modules
ml: മോഡ്യൂളുകൾ

en: n/a
ml: ശൂന്യം

en: status
ml: സ്ഥിതി

en: Required modules
ml: ആവശ്യമായ മോട്യുളുകള്‍
