Master (7.x-2.0-beta3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Description
ne: विवरण

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: status
ne: स्थिति
