Master (7.x-2.0-beta2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Description
ro: Descriere

en: Settings
ro: Setări

en: Back
ro: Înapoi

en: Label
ro: Etichetă

en: Modules
ro: Module

en: status
ro: stare

en: Key
ro: Cheie

en: Features
ro: Caracteristici

en: Required modules
ro: Module cerute

en: Scopes
ro: Scopuri

en: Master
ro: Expert
