Master (7.x-2.0-beta2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Description
sr: Опис

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: n/a
sr: нема

en: Required modules
sr: Обавезни модули
