Match Redirect (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Save
af: Stoor

en: Code
af: Kode
