Match Redirect (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Save
ar: حفظ

en: Code
ar: الكود

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Pattern
ar: النموذج
