Match Redirect (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Save
ast: Guardar

en: Code
ast: Códigu

en: Save changes
ast: Guardar cambeos
