Match Redirect (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Save
be: Захаваць

en: Code
be: Код

en: Save changes
be: Захаваць змены
