Match Redirect (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Save
bg: Запази

en: Code
bg: Код

en: Save changes
bg: Запази промените
