Match Redirect (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Target
bo: དམིགས་གནས
