Match Redirect (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Save
cs: Uložit

en: Code
cs: Kód

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Target
cs: Cíl
