Match Redirect (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Save
cy: Cadw

en: Code
cy: côd
