Match Redirect (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Save
da: Gem

en: Code
da: Kode

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: Pattern
da: Mønster

en: Target
da: Mål
