Match Redirect (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Save
et: Salvesta

en: Code
et: Kood

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Pattern
et: Muster

en: Target
et: Siht

en: 302 (Found)
et: 302 (Leitud)
