Match Redirect (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Save
fa: ذخیره

en: Code
fa: کد

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Pattern
fa: الگو

en: Target
fa: مقصد
