Match Redirect (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Save
fr: Enregistrer

en: Save changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Pattern
fr: Motif

en: Status Code
fr: Code de statut

en: Target
fr: Cible
