Match Redirect (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Save
gl: Gardar

en: Code
gl: Código

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Pattern
gl: Patrón

en: Target
gl: Destino
