Match Redirect (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Code
hi: कोड

en: Save changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें

en: Pattern
hi: नमूना
