Match Redirect (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Save
hu: Mentés

en: Code
hu: Kód

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Pattern
hu: Minta

en: Status Code
hu: Állapotkód

en: Target
hu: Cél

en: 301 (Moved Permanently)
hu: 301 (Véglegesen áthelyezve)

en: 302 (Found)
hu: 302 (Megtalálva)

en: 300 (Multiple Choices)
hu: 300 (Több lehetőség)

en: 303 (See Other)
hu: 303 (Lásd másik helyen)

en: 304 (Not Modified)
hu: 304 (Nincs módosítva)

en: 305 (Use Proxy)
hu: 305 (Proxy használata szükséges)

en: 307 (Temporary Redirect)
hu: 307 (Ideiglenes átírányítás)

en: Redirect saved.
hu: Átirányítás elmentve.

en: Redirect has been deleted.
hu: Átirányítás törlése megtörtént.
