Match Redirect (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Edit
id: Sunting

en: Weight
id: Bobot

en: Save
id: Simpan

en: Code
id: Kode

en: Save changes
id: Simpan perubahan

en: Pattern
id: Pola
