Match Redirect (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Save
is: Vista

en: Code
is: Kóði

en: Save changes
is: Vista breytingar
