Match Redirect (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Save
it: Salva

en: Code
it: Codice

en: Save changes
it: Salva le modifiche

en: Pattern
it: Modello
