Match Redirect (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Save
ja: 保存

en: Code
ja: コード

en: Save changes
ja: 変更を保存

en: Pattern
ja: パターン

en: Target
ja: ターゲット
