Match Redirect (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Code
ka: კოდი

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა
